Dlaczego warto potwierdzić swoją tożsamość? 
Potwierdzając tożsamość, pomagasz budować zaufanie w ramach naszej społeczności i zwiększasz prawdopodobieństwo, że Twoja rezerwacja zostanie zaakceptowana, ponieważ właściciele i managerowie obiektów widzą, że jesteś wiarygodnym użytkownikiem.

Czy potwierdzenie tożsamości będzie wymagane więcej niż jeden raz?
Zalecamy utworzenie konta podróżnego i logowanie się przed wysłaniem zapytania o rezerwację, aby nie trzeba było potwierdzać tożsamości więcej niż jeden raz. 

Jakiego rodzaju informacje muszę podać, aby potwierdzić swoją tożsamość?
Aby potwierdzić Twoją tożsamość, możemy poprosić o zweryfikowanie informacji takich jak imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu komórkowego, adres zamieszkania i data urodzenia.

Jakie informacje są udostępniane właścicielowi lub managerowi obiektu?
W HomeAway szanujemy Twoją prywatność. Po potwierdzeniu tożsamości właściciele i managerowie obiektów po prostu zobaczą, że jesteś zweryfikowanym podróżnym. Tak jak w przypadku wszystkich zapytań o rezerwację właściciel lub manager obiektu otrzyma po zaakceptowaniu rezerwacji Twoje podstawowe dane kontaktowe (np. adres e-mail i numer telefonu), by się z Tobą skontaktować w sprawie Twojego pobytu. 

Czy muszę potwierdzić swoją tożsamość, aby korzystać z witryny lub zarezerwować obiekt?
Potwierdzenie tożsamości nie jest obecnie wymagane, aby można było korzystać z witryny lub rezerwować obiekty. Jednak potwierdzenie tożsamości pomaga budować zaufanie właścicieli i managerów obiektów, co zwiększa prawdopodobieństwo, że Twoja rezerwacja zostanie zaakceptowana. Uwaga: w przypadku rezerwacji obiektu w Hiszpanii wymagane jest podanie numeru dowodu tożsamości.

Wysłano do mnie wiadomość, że w danej chwili moje informacje nie mogą zostać potwierdzone. Co to oznacza? 
Twoje zapytanie o rezerwację zostało wysłane do właściciela lub managera obiektu, ale nie mogliśmy w danej chwili potwierdzić Twoich danych. Po wysłaniu następnego zapytania o rezerwację możesz otrzymać prośbę o ponowne zweryfikowanie swoich danych.